0:0
(w)
16.11
(d)

2:1
(d)
23.11
(w)

1:2
(w)
30.11
(d)

1:1
(d)
29.02
(w)

2:2
(w)
07.03
(d)

1:1
(w)
14.03
(d)

2:0
(d)
21.03
(w)

1:1
(w)
28.03
(d)

14.09
(d)
04.04
(w)

21.09
(w)
11.04
(d)

28.09
(w)
18.04
(d)

05.10
(w)
25.04
(d)

13.10
(d)
02.05
(w)

19.10
(w)
09.05
(d)

26.10
(d)
16.05
(w)

02.11
(w)
23.05
(d)

09.11
(d)
30.05
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
3
Kamil Adamek
2
Farid Ali
2
Damian Tront
2
Adam Wolniewicz
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 5
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Poprzednie sezony
       Sezon 1961/1962   C KLASA - grupa III
       Sezon 1962/1963   C KLASA - grupa III
       Sezon 1963/1964   B KLASA - grupa II
       Sezon 1964/1965   B KLASA - grupa II
       Sezon 1965/1966   A KLASA
       Sezon 1966/1967   A KLASA
       Sezon 1967/1968   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1969/1970   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1971/1972   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1972/1973   III LIGA - grupa I
       Sezon 1973/1974   II LIGA - grupa II
       Sezon 1974/1975   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1975/1976   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1976/1977   III LIGA - grupa V
       Sezon 1977/1978   III LIGA - grupa V
       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V
       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II
       Sezon 1980/1981   III LIGA - grupa III
       Sezon 1981/1982   III LIGA - grupa III
       Sezon 1982/1983   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1983/1984   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1984/1985   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1985/1986   II LIGA - grupa I
       Sezon 1986/1987   II LIGA - grupa I
       Sezon 1987/1988   II LIGA - grupa I
       Sezon 1988/1989   EKSTRAKLASA
       Sezon 1989/1990   II LIGA
       Sezon 1990/1991   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1991/1992   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1992/1993   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1993/1994   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1995/1996   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1996/1997   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1997/1998   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1998/1999   III LIGA - grupa III
       Sezon 1999/2000   III LIGA - grupa III
       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III
       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III
       Sezon 2002/2003   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2004/2005   III LIGA - grupa III
       Sezon 2005/2006   III LIGA - grupa III
       Sezon 2006/2007   III LIGA - grupa III
       Sezon 2007/2008   II LIGA
       Sezon 2008/2009   I LIGA
       Sezon 2009/2010   II LIGA - Grupa Wschodnia
       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III
       Sezon 2011/2012   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2013/2014   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2015/2016   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2016/2017   III LIGA - grupa III
       Sezon 2017/2018   II LIGA
       Sezon 2018/2019   I LIGA
       Sezon 2019/2020   I LIGA
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
21 września 2019, Sosnowiec, 18:00
Zagłębie - GieKSa 2:4 (0:3)
0:1 Jakub Wróbel '18
0:2 Michał Bojdys '31
0:3 Jakub Wróbel '38
0:4 Jakub Wróbel '58
1:4 Rafał Grzelak '59
2:4 Błażej Radwanek '63
Następny mecz
25 września 2019, Jastrzębie Zdrój, 18:00
GieKSa - Nieciecza
10. kolejka - 20-22.09.2019
21.09 Zagłębie - GieKSa -:-
20.09 Wigry - Stomil 0:0
21.09 Chrobry - Odra Opole -:-
21.09 Stal Mielec - Bełchatów -:-
21.09 Nieciecza - Miedź -:-
21.09 Sandecja - Warta -:-
21.09 Chojnice - Radomiak -:-
22.09 Olimpia - Puszcza -:-
22.09 Podbeskidzie - Tychy -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Warta Poznań 9 17 14:8
2. Podbeskidzie 9 17 14:9
3. Radomiak 9 17 11:10
4. Stomil Olszyn 10 17 10:10
5. GKS Tychy 9 16 18:11
6. Stal Mielec 9 16 11:10
7. Miedź Legnica 9 14 12:9
8. GKS Jastrzębie 9 14 11:8
9. Ol. Grudziądz 9 13 16:14
10. Puszcza N. 9 13 7:8
11. Wigry Suwałki 10 12 11:12
12. Bruk-Bet Nieciecza 9 11 10:8
13. GKS Bełchatów 9 11 11:10
14. Zagł. Sosnowiec 9 11 10:10
15. Chojniczanka 9 11 12:13
16. Sandecja N. Sącz 9 11 8:11
17. Chrobry Głogów 9 4 4:18
18. Odra Opole 9 3 2:13
Pełna tabela