0:0
(w)
1:1
(d)

2:1
(d)
2:2
(w)

1:2
(w)
1:2
(d)

1:1
(d)
0:0
(w)

2:2
(w)
3:2
(d)

1:1
(w)
1:2
(d)

2:0
(d)
2:1
(w)

1:1
(w)
1:2
(d)

1:0
(d)
0:0
(w)

4:2
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
1:3
(d)

1:3
(w)
30.06
(d)

1:0
(d)
04.07
(w)

2:0
(w)
11.07
(d)

2:0
(d)
16.07
(w)

2:2
(w)
19.07
(d)

2:2
(d)
25.07
(w)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Farid Ali
8
Jakub Wróbel
4
Kamil Adamek
4
Damian Tront
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 6
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,592
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~benus800
Poprzednie sezony
       Sezon 1961/1962   C KLASA - grupa III
       Sezon 1962/1963   C KLASA - grupa III
       Sezon 1963/1964   B KLASA - grupa II
       Sezon 1964/1965   B KLASA - grupa II
       Sezon 1965/1966   A KLASA
       Sezon 1966/1967   A KLASA
       Sezon 1967/1968   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1968/1969   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1969/1970   LIGA OKRĘGOWA - grupa II
       Sezon 1970/1971   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1971/1972   LIGA OKRĘGOWA - grupa I
       Sezon 1972/1973   III LIGA - grupa I
       Sezon 1973/1974   II LIGA - grupa II
       Sezon 1974/1975   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1975/1976   KLASA WOJEWÓDZKA - grupa II
       Sezon 1976/1977   III LIGA - grupa V
       Sezon 1977/1978   III LIGA - grupa V
       Sezon 1978/1979   III LIGA - grupa V
       Sezon 1979/1980   II LIGA - grupa II
       Sezon 1980/1981   III LIGA - grupa III
       Sezon 1981/1982   III LIGA - grupa III
       Sezon 1982/1983   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1983/1984   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1984/1985   III LIGA - grupa VI
       Sezon 1985/1986   II LIGA - grupa I
       Sezon 1986/1987   II LIGA - grupa I
       Sezon 1987/1988   II LIGA - grupa I
       Sezon 1988/1989   EKSTRAKLASA
       Sezon 1989/1990   II LIGA
       Sezon 1990/1991   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1991/1992   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1992/1993   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1993/1994   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1994/1995   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1995/1996   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1996/1997   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1997/1998   III LIGA - Grupa Śląska
       Sezon 1998/1999   III LIGA - grupa III
       Sezon 1999/2000   III LIGA - grupa III
       Sezon 2000/2001   III LIGA - grupa III
       Sezon 2001/2002   III LIGA - grupa III
       Sezon 2002/2003   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2003/2004   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2004/2005   III LIGA - grupa III
       Sezon 2005/2006   III LIGA - grupa III
       Sezon 2006/2007   III LIGA - grupa III
       Sezon 2007/2008   II LIGA
       Sezon 2008/2009   I LIGA
       Sezon 2009/2010   II LIGA - Grupa Wschodnia
       Sezon 2010/2011   LIGA OKRĘGOWA - grupa III
       Sezon 2011/2012   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2012/2013   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2013/2014   IV LIGA ŚLĄSKA - grupa II
       Sezon 2014/2015   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2015/2016   III LIGA - opolsko-śląska
       Sezon 2016/2017   III LIGA - grupa III
       Sezon 2017/2018   II LIGA
       Sezon 2018/2019   I LIGA
       Sezon 2019/2020   I LIGA
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
5 lipca 2020, Suwałki, 17:40
Wigry Suwałki - GieKSa 2:0 (2:0)
1:0 Robert Bartczak '17
2:0 Martin Dobrotka '35
Następny mecz
11 lipca 2020, Jastrzębie Zdrój, 12:40
GieKSa - Podbeskidzie
30. kolejka - 03-05.07.2020
05.07 Wigry - GieKSa 2:0
03.07 Zagłębie - Chrobry 0:2
03.07 Chojnice - Sandecja 2:1
04.07 Miedź - Tychy 2:2
04.07 Warta - Puszcza 1:2
04.07 Stal Mielec - Opole 1:1
05.07 TSP - Radomiak 4:2
05.07 Nieciecza - Stomil 2:0
05.07 Olimpia - Bełchatów 1:2
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Podbeskidzie 28 55 52:27
2. Stal Mielec 28 54 45:26
3. Warta Poznań 28 53 43:26
4. Radomiak 28 47 41:35
5. Miedź Legnica 28 40 40:37
6. Bruk-Bet Nieciecza 28 39 41:32
7. GKS Tychy 28 39 53:46
8. GKS Jastrzębie 28 38 39:38
9. Ol. Grudziądz 28 38 44:49
10. Zagł. Sosnowiec 28 37 43:46
11. Puszcza N. 28 37 29:35
12. Sandecja N. Sącz 28 36 40:44
13. Stomil Olszyn 28 36 23:32
14. GKS Bełchatów 28 35 23:37
15. Odra Opole 28 34 27:33
16. Chrobry Głogów 28 34 28:38
17. Chojniczanka 28 26 38:53
18. Wigry Suwałki 28 20 22:47
Pełna tabela