3:3

26.03

01.04

08.04

15.04

22.04

29.04

03.05

06.05

13.05

20.05

27.05

31.05

03.06

10.06

14.06

17.06
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
9
Wojciech Caniboł

7
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 12
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,575
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~marko911
Tabela III ligi
Tabela III Ligi - Grupy III
 
 1. GKS Jastrzębie 18 39 35:17 11 6 1
 2. Ruch Zdzieszowice 18 36 27:15 11 3 4
 3. Stal Brzeg 18 32 32:24 9 5 4
 4. Rekord Bielsko-Biała 18 29 31:20 8 5 5
 5. Pniówek Pawłowice Śląskie 18 29 33:28 9 2 7
 6. BKS Stal Bielsko-Biała 18 28 29:17 8 4 6
 7. Skra Częstochowa 18 28 25:21 7 7 4
 8. Miedź II Legnica 18 26 26:26 7 5 6
 9. KS Polkowice 18 25 29:21 6 7 5
10. Ślęza Wrocław 18 25 28:29 6 7 5
11. Piast Żmigród 18 25 24:30 7 4 7
12. Górnik II Zabrze 18 23 27:25 6 5 7
13. Śląsk II Wrocław 18 20 22:26 5 5 8
14. Falubaz Zielona Góra 18 20 22:32 5 5 8
15. Górnik Wałbrzych 18 17 11:22 4 5 9
16. Lechia Dzierżoniów 18 14 13:28 2 8 8
17. Unia Turza Śląska 18 13 20:32 3 4 11
18. Olimpia Kowary 18 11 21:42 2 5 11


Mecze u siebie
 
 1. GKS Jastrzębie 9 23 24:11 7 2 0
 2. Pniówek Pawłowice Śląskie 9 21 21:12 7 0 2
 3. Stal Brzeg 9 18 18:11 5 3 1
 4. Ruch Zdzieszowice 9 18 14:9 5 3 1
 5. Rekord Bielsko-Biała 8 16 18:8 5 1 2
 6. Miedź II Legnica 9 16 14:8 4 4 1
 7. KS Polkowice 10 15 16:9 4 3 3
 8. BKS Stal Bielsko-Biała 9 14 18:10 4 2 3
 9. Górnik II Zabrze 11 14 16:15 3 3 5
10. Skra Częstochowa 9 13 9:6 3 4 2
11. Falubaz Zielona Góra 9 13 12:13 3 4 2
12. Piast Żmigród 9 12 14:13 3 3 3
13. Śląsk II Wrocław 9 12 12:11 3 3 3
14. Ślęza Wrocław 6 11 9:4 3 2 1
15. Unia Turza Śląska 9 10 14:17 3 1 5
16. Górnik Wałbrzych 10 8 5:14 2 2 6
17. Olimpia Kowary 9 7 10:20 1 4 4
18. Lechia Dzierżoniów 9 6 5:15 1 3 5


Mecze wyjazdowe
 
 1. Ruch Zdzieszowice 9 18 13:6 6 0 3
 2. GKS Jastrzębie 9 16 11:6 4 4 1
 3. Skra Częstochowa 9 15 16:15 4 3 2
 4. BKS Stal Bielsko-Biała 9 14 11:7 4 2 3
 5. Stal Brzeg 9 14 14:13 4 2 3
 6. Ślęza Wrocław 12 14 19:25 3 5 4
 7. Rekord Bielsko-Biała 10 13 13:12 3 4 3
 8. Piast Żmigród 9 13 10:17 4 1 4
 9. KS Polkowice 8 10 13:12 2 4 2
10. Miedź II Legnica 9 10 12:18 3 1 5
11. Górnik II Zabrze 7 9 11:10 2 3 2
12. Górnik Wałbrzych 8 9 6:8 2 3 3
13. Pniówek Pawłowice Śląskie 9 8 12:16 2 2 5
14. Śląsk II Wrocław 9 8 10:15 2 2 5
15. Lechia Dzierżoniów 9 8 8:13 1 5 3
16. Falubaz Zielona Góra 9 7 10:19 2 1 6
17. Olimpia Kowary 9 4 11:22 1 1 7
18. Unia Turza Śląska 9 3 6:15 0 3 6


Tabela Wiosny
 
 1. Śląsk II Wrocław 1 3 3:0 1 0 0
 2. Pniówek Pawłowice Śląskie 1 3 3:0 1 0 0
 3. Stal Brzeg 1 3 2:0 1 0 0
 4. Lechia Dzierżoniów 1 3 2:1 1 0 0
 5. Ruch Zdzieszowice 1 3 2:1 1 0 0
 6. Górnik Wałbrzych 1 3 1:0 1 0 0
 7. Miedź II Legnica 1 3 1:0 1 0 0
 8. GKS Jastrzębie 1 1 3:3 0 1 0
 9. KS Polkowice 1 1 3:3 0 1 0
10. Ślęza Wrocław 1 1 0:0 0 1 0
11. Unia Turza Śląska 1 1 0:0 0 1 0
12. Górnik II Zabrze 1 0 1:2 0 0 1
13. Rekord Bielsko-Biała 1 0 1:2 0 0 1
14. BKS Stal Bielsko-Biała 1 0 0:1 0 0 1
15. Falubaz Zielona Góra 1 0 0:1 0 0 1
16. Olimpia Kowary 1 0 0:2 0 0 1
17. Piast Żmigród 1 0 0:3 0 0 1
18. Skra Częstochowa 1 0 0:3 0 0 1
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
18 marca 2017, Jastrzębie Zdrój, 15:00
GieKSa - Polkowice 3:3 (1:3)
0:1 Michał Bednarski '15
0:2 Maciej Bancewicz '22
0:3 Michał Bednarski '23
1:3 Kamil Szymura '35
2:3 Kamil Szymura '76
3:3 Farid Ali '78
Następny mecz
26 marca 2017, Turza Śląska, 15:00
Unia Turza - GieKSa
19. kolejka - 25-26.03.2017
26.03 Unia Turza - GieKSa -:-
25.03 Górnik W. - BKS Stal -:-
25.03 Falubaz - Rekord -:-
25.03 Zdzieszowice - Skra -:-
25.03 Śląsk II - Pniówek -:-
25.03 Żmigród - Zabrze II -:-
25.03 Polkowice - Miedź II -:-
25.03 Kowary - Ślęza -:-
26.03 Lechia Dz. - Stal Brzeg -:-
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 18 39 35:17
2. Ruch Zdzieszowice 18 36 27:15
3. Stal Brzeg (b) 18 32 32:24
4. Rekord Bielsko-B. 18 29 31:20
5. Pniówek Pawłowice 18 29 33:28
6. BKS Stal Bielsko-B. 18 28 29:17
7. Skra Częstochowa 18 28 25:21
8. Miedź II Legnica 18 26 26:26
9. KS Polkowice 18 25 29:21
10. Ślęza Wrocław 18 25 28:29
11. Piast Żmigród 18 25 24:30
12. Górnik II Zabrze 18 23 27:25
13. Śląsk II Wrocław 18 20 22:26
14. Falubaz Z. G. (b) 18 20 22:32
15. Górnik Wałbrzych 18 17 11:22
16. Lechia Dzierżoniów 18 14 13:28
17. Unia Turza Śl. (b) 18 13 20:32
18. Olimpia K. (b) 18 11 21:42
Pełna tabela