3:3

3:1

9:0

0:0

1:1

23.04

29.04

03.05

06.05

13.05

20.05

27.05

31.05

03.06

07.06

14.06

17.06
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
14
Wojciech Caniboł

11
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Tabela III ligi
Tabela III Ligi - Grupy III
 
 1. GKS Jastrzębie 23 50 50:19 14 8 1
 2. Ruch Zdzieszowice 23 41 31:20 12 5 6
 3. Stal Brzeg 23 40 39:28 11 7 5
 4. BKS Stal Bielsko-Biała 23 36 32:19 10 6 7
 5. Pniówek Pawłowice Śląskie 23 36 36:33 11 3 9
 6. Miedź II Legnica 23 36 36:33 10 6 7
 7. Rekord Bielsko-Biała 23 35 39:27 9 8 6
 8. Skra Częstochowa 23 35 30:27 9 8 6
 9. Piast Żmigród 23 35 34:34 10 5 8
10. KS Polkowice 23 34 39:25 9 7 7
11. Ślęza Wrocław 23 34 36:34 9 7 7
12. Falubaz Zielona Góra 23 31 29:35 8 7 8
13. Górnik II Zabrze 23 30 32:31 8 6 9
14. Śląsk II Wrocław 23 21 23:34 5 6 12
15. Górnik Wałbrzych 23 21 15:29 5 6 12
16. Unia Turza Śląska 23 20 29:38 5 5 13
17. Lechia Dzierżoniów 23 18 16:40 3 9 11
18. Olimpia Kowary 23 11 23:63 2 5 16


Mecze u siebie
 
 1. GKS Jastrzębie 11 27 34:12 8 3 0
 2. Pniówek Pawłowice Śląskie 11 24 22:15 8 0 3
 3. Ruch Zdzieszowice 12 22 18:13 6 4 2
 4. KS Polkowice 12 21 22:9 6 3 3
 5. Rekord Bielsko-Biała 11 20 22:11 6 2 3
 6. BKS Stal Bielsko-Biała 11 20 21:11 6 2 3
 7. Miedź II Legnica 11 20 20:11 5 5 1
 8. Stal Brzeg 11 19 19:14 5 4 2
 9. Piast Żmigród 12 18 20:15 5 3 4
10. Falubaz Zielona Góra 12 18 16:16 4 6 2
11. Górnik II Zabrze 13 17 19:16 4 3 6
12. Skra Częstochowa 12 17 11:9 4 5 3
13. Ślęza Wrocław 8 14 11:6 4 2 2
14. Śląsk II Wrocław 12 13 13:15 3 4 5
15. Unia Turza Śląska 11 13 17:20 4 1 6
16. Górnik Wałbrzych 13 9 5:18 2 3 8
17. Olimpia Kowary 12 7 12:29 1 4 7
18. Lechia Dzierżoniów 12 7 5:22 1 4 7


Mecze wyjazdowe
 
 1. GKS Jastrzębie 12 23 16:7 6 5 1
 2. Stal Brzeg 12 21 20:14 6 3 3
 3. Ślęza Wrocław 15 20 25:28 5 5 5
 4. Ruch Zdzieszowice 11 19 13:7 6 1 4
 5. Skra Częstochowa 11 18 19:18 5 3 3
 6. Piast Żmigród 11 17 14:19 5 2 4
 7. BKS Stal Bielsko-Biała 12 16 11:8 4 4 4
 8. Miedź II Legnica 12 16 16:22 5 1 6
 9. Rekord Bielsko-Biała 12 15 17:16 3 6 3
10. KS Polkowice 11 13 17:16 3 4 4
11. Górnik II Zabrze 10 13 13:15 3 4 3
12. Falubaz Zielona Góra 11 13 13:19 4 1 6
13. Górnik Wałbrzych 10 12 10:11 3 3 4
14. Pniówek Pawłowice Śląskie 12 12 14:18 3 3 6
15. Lechia Dzierżoniów 11 11 11:18 2 5 4
16. Śląsk II Wrocław 11 8 10:19 2 2 7
17. Unia Turza Śląska 12 7 12:18 1 4 7
18. Olimpia Kowary 11 4 11:34 1 1 9


Tabela Wiosny
 
 1. Miedź II Legnica 6 13 11:7 4 1 1
 2. GKS Jastrzębie 6 12 18:5 3 3 0
 3. Stal Brzeg 6 11 9:4 3 2 1
 4. Falubaz Zielona Góra 6 11 7:4 3 2 1
 5. KS Polkowice 6 10 13:7 3 1 2
 6. Piast Żmigród 6 10 10:7 3 1 2
 7. Ślęza Wrocław 6 10 8:5 3 1 2
 8. Pniówek Pawłowice Śląskie 6 10 6:5 3 1 2
 9. Unia Turza Śląska 6 8 9:6 2 2 2
10. Ruch Zdzieszowice 6 8 6:6 2 2 2
11. BKS Stal Bielsko-Biała 6 8 3:3 2 2 2
12. Górnik II Zabrze 6 7 6:8 2 1 3
13. Górnik Wałbrzych 6 7 5:7 2 1 3
14. Skra Częstochowa 6 7 5:9 2 1 3
15. Lechia Dzierżoniów 6 7 5:13 2 1 3
16. Rekord Bielsko-Biała 6 6 9:9 1 3 2
17. Śląsk II Wrocław 6 4 4:8 1 1 4
18. Olimpia Kowary 6 0 2:23 0 0 6
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
23 kwietnia 2017, Wrocław, 13:00
Śląsk II - GieKSa 0:2 (0:0)
0:1 Wojciech Caniboł '78
0:2 Wojciech Caniboł '83
Następny mecz
29 kwietnia 2017, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Zdzieszowice
23. kolejka - 22-23.04.2017
23.04 Śląsk II - GieKSa 0:2
22.04 Skra - BKS Stal 1:0
22.04 Rekord - Pniówek 1:2
22.04 Górnik Włb. - Zabrze II 0:2
22.04 Zdzieszowice - Ślęza 1:3
22.04 Żmigród - Miedź II 0:2
22.04 Dzierżoniów - Polkowice 0:3
22.04 Kowary - Unia Turza 0:4
23.04 Falubaz - Stal Brzeg 0:0
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 23 50 50:19
2. Ruch Zdzieszowice 23 41 31:20
3. Stal Brzeg (b) 23 40 39:28
4. BKS Stal Bielsko-B. 23 36 32:19
5. Pniówek Pawłowice 23 36 36:33
6. Miedź II Legnica 23 36 36:33
7. Rekord Bielsko-B. 23 35 39:27
8. Skra Częstochowa 23 35 30:27
9. Piast Żmigród 23 35 34:34
10. KS Polkowice 23 34 39:25
11. Ślęza Wrocław 23 34 36:34
12. Falubaz Z. G. (b) 23 31 29:35
13. Górnik II Zabrze 23 30 32:31
14. Śląsk II Wrocław 23 21 23:34
15. Górnik Wałbrzych 23 21 15:29
16. Unia Turza Śl. (b) 23 20 29:38
17. Lechia Dzierżoniów 23 18 16:40
18. Olimpia K. (b) 23 11 23:63
Pełna tabela