5:1

1:0

2:0

3:0

0:0
03.03
(w)

2:0
10.03
(d)

2:0
17.03
(w)

2:1
24.03
(w)

1:1
31.03
(d)

2:1
07.04
(w)

0:1
14.04
(d)

1:1
21.04
(w)

1:1
28.04
(d)

1:2
05.05
(w)

2:0
09.05
(d)

3:1
12.05
(w)

2:0
19.05
(d)

2:1
26.05
(w)

2:0
02.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
8
Daniel Szczepan
7
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Puchar Polski
Puchar Polski 2016/2017

Runda wstępna - 16-17 lipca 2016

GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz1:0
Wda Świecie - Rozwój Katowice3:0
Świt Skolwin - Polonia Bytom0:0, k. 4:5
JKS 1909 Jarosław - ROW Rybnik2:3 po dogr.
Stilon Gorzów Wlkp. - Pogoń Siedlce0:3
Lechia Tomaszów Maz. - Stal Mielec0:2
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg0:3
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów1:4
ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy2:3 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork5:4 po dogr.
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice0:1
Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów1:3 po dogr.
Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Pruszków2:1
Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg0:6
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 po dogr.
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4:1
Wolny los - Legionovia Legionowo

I runda - 23-27 lipca 2016

GKS Jastrzębie - wolny los
Świt Nowy Dwór Maz. - Wigry Suwałki0:1
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice2:3
Rominta Gołdap - Arka Gdynia1:4
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów2:2, k. 6:5
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz2:4 po dogr.
GKS Bełchatów - Miedź Legnica1:1, k. 6:7
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec0:3
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów1:2
Radomiak Radom - GKS Katowice1:0
ROW Rybnik - Stomil Olsztyn1:3
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Pogoń Siedlce2:1 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom1:0
Wda Świecie - Puszcza Niepołomice1:2 po dogr.
Olimpia Zambrów - GKS Tychy2:1
Stal Mielec - Wisła Płock-:-

II runda - 9-11 sierpnia 2016

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom-:-
Górnik Zabrze - Legia Warszawa-:-
Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza-:-
Miedź Legnica - Górnik Łęczna-:-
Olimpia Zambrów - Arka Gdynia-:-
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Raków Częstochowa-:-
Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin-:-
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław-:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań-:-
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów-:-
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec lub Wisła Płock-:-
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków-:-
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok-:-
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin-:-
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce-:-
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk-:-

Puchar Polski 2015/2016 - Podokręg Rybnik

I runda - 2 sierpnia 2015

Płomień Połomia - GKS Jastrzębie0:9
Ruch Stanowice - Zuch Orzepowice0:4
Dąb Dębieńsko - Forteca Świerklany0:7
MKS Czerwionka - LKS Bełk0:4
Płomień Czuchów - Rymer Rybnik3:2
MKS Żory - Polonia Marklowice2:2, k. 4:3
Polonia Niewiadom - ROW II Rybnik2:9
Jedność Grabownia - Jedność Jejkowice1:4
Naprzód Rydułtowy - KS 27 Gołkowice1:2
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa1:2
Start Mszana - Gwiazda Skrzyszów2:0

II runda - 2-9 września 2015

ROW II Rybnik - GKS Jastrzębie0:4
Płomień Czuchów - Jedność Jejkowice1:4
MKS Żory - Granica Ruptawa1:3
Start Mszana - Forteca Świerklany1:3
Zuch Orzepowice - LKS Bełk1:2
KS 27 Gołkowice - wolny los

Ćwierćfinał - 23 września 2015

KS 27 Gołkowice - GKS Jastrzębie1:10
Jedność Jejkowice - Granica Ruptawa1:6
Forteca Świerklany, LKS Bełk - wolny los

Półfinał - 4 listopada 2015 - 6 marca 2016

Granica Ruptawa - GKS Jastrzębie0:1 po dogr.
Forteca Świerklany - LKS Bełk0:3

Finał - 20 kwietnia 2016

GKS Jastrzębie - LKS Bełk1:0

Puchar Polski 2015/2016 - Śląski ZPN

1/8 finału - 4-11 maja 2016

MKS Lędziny - Dąb Gaszowice4:2
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów1:3
Unia Kalety - Płomień Kuźnica M.5:0
WSS Wisła - Ruch Radzionków1:7
GKS Jastrzębie, GKS Radziechowy-Wieprz, Górnik II Zabrze, Rekord Bielsko-Biała - wolny los

1/4 finału - 18 maja 2016

MKS Lędziny - GKS Jastrzębie1:2
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała0:2
Unia Kalety - GKS Radziechowy-Wieprz0:4
Tęcza Błędów - Ruch Radzionków0:2

1/2 finału - 1 czerwca 2016

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS Jastrzębie1:3
Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała0:2

Finał - 8 czerwca 2016

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie0:2
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
25 listopada 2017, Jastrzębie Zdrój, 13:00
GieKSa - Wejherowo 3:0 (2:0)
1:0 Daniel Szczepan '4
2:0 Daniel Szczepan '28
3:0 Daniel Szczepan '85
Następny mecz
3 marca 2018, Stargard
Błękitni - GieKSa
18. kolejka - 25-26.11.2017
25.11 GieKSa - Wejherowo 3:0
25.11 Garbarnia - Bełchatów 1:1
25.11 Stalówka - Błękitni 0:2
25.11 Puławy - Rozwój 1:0
25.11 Warta - Legionovia 2:0
26.11 Gwardia - ŁKS Łódź 0:1
26.11 Radomiak - Siarka 1:2
26.11 Znicz - Kluczbork 1:1
26.11 Olimpia - ROW Rybnik 6:3
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. GKS Jastrzębie 19 43 34:11
2. ŁKS Łódź 19 38 21:11
3. Warta Poznań 19 36 26:12
4. Radomiak Radom 19 34 28:18
5. Olimpia Elbląg 19 32 29:22
6. Siarka Tarnobrzeg 18 32 30:25
7. GKS Bełchatów 19 26 30:27
8. Znicz Pruszków 19 26 23:26
9. Garbarnia Kraków 19 24 22:21
10. Błękitni Stargard 19 24 20:19
11. Wisła Puławy 19 23 21:21
12. ROW Rybnik 19 22 29:33
13. Stal Stalowa Wola 19 22 18:22
14. Legionovia 19 18 18:26
15. Rozwój Katowice 19 17 16:28
16. MKS Kluczbork 19 16 14:27
17. Gwardia Koszalin 19 15 15:33
18. Gryf Wejherowo 19 13 18:30
Pełna tabela