3:3

3:1

9:0

0:0

1:1

23.04

29.04

03.05

06.05

13.05

20.05

27.05

31.05

03.06

07.06

14.06

17.06
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
14
Wojciech Caniboł

11
Daniel Szczepan
5
Kamil Jadach
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 4
Użytkownicy Online: @Luniz

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Puchar Polski
Puchar Polski 2016/2017

Runda wstępna - 16-17 lipca 2016

GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz1:0
Wda Świecie - Rozwój Katowice3:0
Świt Skolwin - Polonia Bytom0:0, k. 4:5
JKS 1909 Jarosław - ROW Rybnik2:3 po dogr.
Stilon Gorzów Wlkp. - Pogoń Siedlce0:3
Lechia Tomaszów Maz. - Stal Mielec0:2
Odra Opole - Siarka Tarnobrzeg0:3
Miedź II Legnica - GKS Bełchatów1:4
ŁKS 1926 Łomża - GKS Tychy2:3 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - MKS Kluczbork5:4 po dogr.
Garbarnia Kraków - Puszcza Niepołomice0:1
Chełmianka Chełm - Olimpia Zambrów1:3 po dogr.
Świt Nowy Dwór Maz. - Znicz Pruszków2:1
Pogoń Lębork - Kotwica Kołobrzeg0:6
Raków Częstochowa - Wisła Puławy 2:1 po dogr.
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo 4:1
Wolny los - Legionovia Legionowo

I runda - 23-27 lipca 2016

GKS Jastrzębie - wolny los
Świt Nowy Dwór Maz. - Wigry Suwałki0:1
Kotwica Kołobrzeg - Chojniczanka Chojnice2:3
Rominta Gołdap - Arka Gdynia1:4
Raków Częstochowa - Chrobry Głogów2:2, k. 6:5
Siarka Tarnobrzeg - Sandecja Nowy Sącz2:4 po dogr.
GKS Bełchatów - Miedź Legnica1:1, k. 6:7
Legionovia Legionowo - Zagłębie Sosnowiec0:3
Błękitni Stargard - Bytovia Bytów1:2
Radomiak Radom - GKS Katowice1:0
ROW Rybnik - Stomil Olsztyn1:3
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Pogoń Siedlce2:1 po dogr.
KKS 1925 Kalisz - Polonia Bytom1:0
Wda Świecie - Puszcza Niepołomice1:2 po dogr.
Olimpia Zambrów - GKS Tychy2:1
Stal Mielec - Wisła Płock-:-

II runda - 9-11 sierpnia 2016

GKS Jastrzębie - Radomiak Radom-:-
Górnik Zabrze - Legia Warszawa-:-
Wigry Suwałki - Termalica Nieciecza-:-
Miedź Legnica - Górnik Łęczna-:-
Olimpia Zambrów - Arka Gdynia-:-
KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Raków Częstochowa-:-
Bytovia Bytów - Zagłębie Lubin-:-
Sandecja Nowy Sącz - Śląsk Wrocław-:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Lech Poznań-:-
Stomil Olsztyn - Ruch Chorzów-:-
Chojniczanka Chojnice - Stal Mielec lub Wisła Płock-:-
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków-:-
Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok-:-
KKS 1925 Kalisz - Pogoń Szczecin-:-
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce-:-
Piast Gliwice - Lechia Gdańsk-:-

Puchar Polski 2015/2016 - Podokręg Rybnik

I runda - 2 sierpnia 2015

Płomień Połomia - GKS Jastrzębie0:9
Ruch Stanowice - Zuch Orzepowice0:4
Dąb Dębieńsko - Forteca Świerklany0:7
MKS Czerwionka - LKS Bełk0:4
Płomień Czuchów - Rymer Rybnik3:2
MKS Żory - Polonia Marklowice2:2, k. 4:3
Polonia Niewiadom - ROW II Rybnik2:9
Jedność Grabownia - Jedność Jejkowice1:4
Naprzód Rydułtowy - KS 27 Gołkowice1:2
Polonia Łaziska Rybnickie - Granica Ruptawa1:2
Start Mszana - Gwiazda Skrzyszów2:0

II runda - 2-9 września 2015

ROW II Rybnik - GKS Jastrzębie0:4
Płomień Czuchów - Jedność Jejkowice1:4
MKS Żory - Granica Ruptawa1:3
Start Mszana - Forteca Świerklany1:3
Zuch Orzepowice - LKS Bełk1:2
KS 27 Gołkowice - wolny los

Ćwierćfinał - 23 września 2015

KS 27 Gołkowice - GKS Jastrzębie1:10
Jedność Jejkowice - Granica Ruptawa1:6
Forteca Świerklany, LKS Bełk - wolny los

Półfinał - 4 listopada 2015 - 6 marca 2016

Granica Ruptawa - GKS Jastrzębie0:1 po dogr.
Forteca Świerklany - LKS Bełk0:3

Finał - 20 kwietnia 2016

GKS Jastrzębie - LKS Bełk1:0

Puchar Polski 2015/2016 - Śląski ZPN

1/8 finału - 4-11 maja 2016

MKS Lędziny - Dąb Gaszowice4:2
Górnik 09 Mysłowice - Tęcza Błędów1:3
Unia Kalety - Płomień Kuźnica M.5:0
WSS Wisła - Ruch Radzionków1:7
GKS Jastrzębie, GKS Radziechowy-Wieprz, Górnik II Zabrze, Rekord Bielsko-Biała - wolny los

1/4 finału - 18 maja 2016

MKS Lędziny - GKS Jastrzębie1:2
Górnik II Zabrze - Rekord Bielsko-Biała0:2
Unia Kalety - GKS Radziechowy-Wieprz0:4
Tęcza Błędów - Ruch Radzionków0:2

1/2 finału - 1 czerwca 2016

GKS Radziechowy-Wieprz - GKS Jastrzębie1:3
Ruch Radzionków - Rekord Bielsko-Biała0:2

Finał - 8 czerwca 2016

Rekord Bielsko-Biała - GKS Jastrzębie0:2
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
23 kwietnia 2017, Wrocław, 13:00
Śląsk II - GieKSa 0:2 (0:0)
0:1 Wojciech Caniboł '78
0:2 Wojciech Caniboł '83
Następny mecz
29 kwietnia 2017, Jastrzębie Zdrój, 17:00
GieKSa - Zdzieszowice
23. kolejka - 22-23.04.2017
23.04 Śląsk II - GieKSa 0:2
22.04 Skra - BKS Stal 1:0
22.04 Rekord - Pniówek 1:2
22.04 Górnik Włb. - Zabrze II 0:2
22.04 Zdzieszowice - Ślęza 1:3
22.04 Żmigród - Miedź II 0:2
22.04 Dzierżoniów - Polkowice 0:3
22.04 Kowary - Unia Turza 0:4
23.04 Falubaz - Stal Brzeg 0:0
Pełny terminarz
Tabela III ligi
1. GKS Jastrzębie 23 50 50:19
2. Ruch Zdzieszowice 23 41 31:20
3. Stal Brzeg (b) 23 40 39:28
4. BKS Stal Bielsko-B. 23 36 32:19
5. Pniówek Pawłowice 23 36 36:33
6. Miedź II Legnica 23 36 36:33
7. Rekord Bielsko-B. 23 35 39:27
8. Skra Częstochowa 23 35 30:27
9. Piast Żmigród 23 35 34:34
10. KS Polkowice 23 34 39:25
11. Ślęza Wrocław 23 34 36:34
12. Falubaz Z. G. (b) 23 31 29:35
13. Górnik II Zabrze 23 30 32:31
14. Śląsk II Wrocław 23 21 23:34
15. Górnik Wałbrzych 23 21 15:29
16. Unia Turza Śl. (b) 23 20 29:38
17. Lechia Dzierżoniów 23 18 16:40
18. Olimpia K. (b) 23 11 23:63
Pełna tabela