5:1

2:0

0:0

2:0

23.08

26.08

02.09

09.09

16.09

23.09

30.09

07.10

14.10

21.10

28.10

04.11

11.11
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Najlepsi Strzelcy
2
Farid Ali
2
Kamil Jadach
2
Daniel Szczepan
Pełne statystyki zawodników
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
Terminarz II ligi

Obecna Kolejka

4. Kolejka       18-19 sierpnia 2017

 Stal Stalowa Wola - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
 GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 5:2 (1:1)
 Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)
 Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
 ROW Rybnik - Wisła Puławy 4:2 (2:0)
 Gwardia Koszalin - Warta Poznań 0:3 (0:0)
 MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
 Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
 Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)

Następna Kolejka

5. Kolejka       23 sierpnia 2017 (środa)

 GKS JASTRZĘBIE - GKS Bełchatów -:-
 Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola -:-
 ŁKS Łódź - Błękitni Stargard -:-
 Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo -:-
 Warta Poznań - MKS Kluczbork -:-
 Wisła Puławy - Gwardia Koszalin -:-
 Radomiak Radom - ROW Rybnik -:-
 Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo -:-
 Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice -:-


1 kolejka - 28-30 lipca 2017

GKS JASTRZĘBIE - MKS Kluczbork 5:1 (2:1)
0:1 Paweł Baraniak '10
1:1 Daniel Szczepan '26
2:1 Farid Ali '45
3:1 Krzysztof Gancarczyk '59
4:1 Kamil Jadach '90
5:1 Wojciech Caniboł '90
Błękitni Stargard - GKS Bełchatów 2:1 (1:0)
Stal Stalowa Wola - Gryf Wejherowo 1:1 (0:0)
Znicz Pruszków - Gwardia Koszalin 1:2 (1:1)
ŁKS Łódź - ROW Rybnik 0:0
Olimpia Elbląg - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Warta Poznań - Rozwój Katowice 3:1 (2:0)
Wisła Puławy - Siarka Tarnobrzeg 0:1 (0:0)
Radomiak Radom - Garbarnia Kraków 1:0 (0:0)


2 kolejka - 4-5 sierpnia 2017

Gryf Wejherowo - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Daniel Szczepan '31
0:2 Kamil Jadach '85
GKS Bełchatów - Garbarnia Kraków 3:1 (2:1)
Siarka Tarnobrzeg - Radomiak Radom 1:3 (0:0)
Rozwój Katowice - Wisła Puławy 2:0 (1:0)
Legionovia Legionowo - Warta Poznań 2:3 (1:3)
ROW Rybnik - Olimpia Elbląg 3:1 (2:0)
MKS Kluczbork - Znicz Pruszków 1:0 (1:0)
Błękitni Stargard - Stal Stalowa Wola 0:0
ŁKS Łódź - Gwardia Koszalin 1:0 (0:0)


3 kolejka - 11-13 sierpnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Błękitni Stargard 0:0
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów 1:4 (0:2)
Znicz Pruszków - Gryf Wejherowo 3:2 (2:1)
ŁKS Łódź - MKS Kluczbork 1:0 (0:0)
Olimpia Elbląg - Gwardia Koszalin 2:0 (0:0)
Warta Poznań - ROW Rybnik 2:0 (1:0)
Wisła Puławy - Legionovia Legionowo 2:1 (2:1)
Radomiak Radom - Rozwój Katowice 4:1 (1:0)
Garbarnia Kraków - Siarka Tarnobrzeg 3:1 (1:0)


4 kolejka - 18-19 sierpnia 2017

Stal Stalowa Wola - GKS JASTRZĘBIE 0:2 (0:1)
0:1 Farid Ali '36
0:2 Tomasz Dzida '90
GKS Bełchatów - Siarka Tarnobrzeg 5:2 (1:1)
Rozwój Katowice - Garbarnia Kraków 1:1 (0:0)
Legionovia Legionowo - Radomiak Radom 0:1 (0:1)
ROW Rybnik - Wisła Puławy 4:2 (2:0)
Gwardia Koszalin - Warta Poznań 0:3 (0:0)
MKS Kluczbork - Olimpia Elbląg 1:1 (1:1)
Gryf Wejherowo - ŁKS Łódź 1:1 (1:1)
Błękitni Stargard - Znicz Pruszków 1:1 (0:0)


5 kolejka - 23 sierpnia 2017 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - GKS Bełchatów -:-
Znicz Pruszków - Stal Stalowa Wola -:-
ŁKS Łódź - Błękitni Stargard -:-
Olimpia Elbląg - Gryf Wejherowo -:-
Warta Poznań - MKS Kluczbork -:-
Wisła Puławy - Gwardia Koszalin -:-
Radomiak Radom - ROW Rybnik -:-
Garbarnia Kraków - Legionovia Legionowo -:-
Siarka Tarnobrzeg - Rozwój Katowice -:-


6 kolejka - 26-27 sierpnia 2017

GKS JASTRZĘBIE - Znicz Pruszków -:-
GKS Bełchatów - Rozwój Katowice -:-
Legionovia Legionowo - Siarka Tarnobrzeg -:-
ROW Rybnik - Garbarnia Kraków -:-
Gwardia Koszalin - Radomiak Radom -:-
MKS Kluczbork - Wisła Puławy -:-
Gryf Wejherowo - Warta Poznań -:-
Błękitni Stargard - Olimpia Elbląg -:-
Stal Stalowa Wola - ŁKS Łódź -:-


7 kolejka - 2-3 września 2017

ŁKS Łódź - GKS JASTRZĘBIE -:-
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów -:-
Olimpia Elbląg - Stal Stalowa Wola -:-
Warta Poznań - Błękitni Stargard -:-
Wisła Puławy - Gryf Wejherowo -:-
Radomiak Radom - MKS Kluczbork -:-
Garbarnia Kraków - Gwardia Koszalin -:-
Siarka Tarnobrzeg - ROW Rybnik -:-
Rozwój Katowice - Legionovia Legionowo -:-


8 kolejka - 9-10 września 2017

GKS JASTRZĘBIE - Olimpia Elbląg -:-
GKS Bełchatów - Legionovia Legionowo -:-
ROW Rybnik - Rozwój Katowice -:-
Gwardia Koszalin - Siarka Tarnobrzeg -:-
MKS Kluczbork - Garbarnia Kraków -:-
Gryf Wejherowo - Radomiak Radom -:-
Błękitni Stargard - Wisła Puławy -:-
Stal Stalowa Wola - Warta Poznań -:-
Znicz Pruszków - ŁKS Łódź -:-


9 kolejka - 16-17 września 2017

Warta Poznań - GKS JASTRZĘBIE -:-
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów -:-
Olimpia Elbląg - Znicz Pruszków -:-
Wisła Puławy - Stal Stalowa Wola -:-
Radomiak Radom - Błękitni Stargard -:-
Garbarnia Kraków - Gryf Wejherowo -:-
Siarka Tarnobrzeg - MKS Kluczbork -:-
Rozwój Katowice - Gwardia Koszalin -:-
Legionovia Legionowo - ROW Rybnik -:-


10 kolejka - 23-24 września 2017

GKS JASTRZĘBIE - Wisła Puławy -:-
GKS Bełchatów - ROW Rybnik -:-
Gwardia Koszalin - Legionovia Legionowo -:-
MKS Kluczbork - Rozwój Katowice -:-
Gryf Wejherowo - Siarka Tarnobrzeg -:-
Błękitni Stargard - Garbarnia Kraków -:-
Stal Stalowa Wola - Radomiak Radom -:-
Znicz Pruszków - Warta Poznań -:-
ŁKS Łódź - Olimpia Elbląg -:-


11 kolejka - 30 września - 1 października 2017

Radomiak Radom - GKS JASTRZĘBIE -:-
Olimpia Elbląg - GKS Bełchatów -:-
Warta Poznań - ŁKS Łódź -:-
Wisła Puławy - Znicz Pruszków -:-
Garbarnia Kraków - Stal Stalowa Wola -:-
Siarka Tarnobrzeg - Błękitni Stargard -:-
Rozwój Katowice - Gryf Wejherowo -:-
Legionovia Legionowo - MKS Kluczbork -:-
ROW Rybnik - Gwardia Koszalin -:-


12 kolejka - 7-8 października 2017

GKS JASTRZĘBIE - Garbarnia Kraków -:-
GKS Bełchatów - Gwardia Koszalin -:-
MKS Kluczbork - ROW Rybnik -:-
Gryf Wejherowo - Legionovia Legionowo -:-
Błękitni Stargard - Rozwój Katowice -:-
Stal Stalowa Wola - Siarka Tarnobrzeg -:-
Znicz Pruszków - Radomiak Radom -:-
ŁKS Łódź - Wisła Puławy -:-
Olimpia Elbląg - Warta Poznań -:-


13 kolejka - 14-15 października 2017

Siarka Tarnobrzeg - GKS JASTRZĘBIE -:-
Warta Poznań - GKS Bełchatów -:-
Wisła Puławy - Olimpia Elbląg -:-
Radomiak Radom - ŁKS Łódź -:-
Garbarnia Kraków - Znicz Pruszków -:-
Rozwój Katowice - Stal Stalowa Wola -:-
Legionovia Legionowo - Błękitni Stargard -:-
ROW Rybnik - Gryf Wejherowo -:-
Gwardia Koszalin - MKS Kluczbork -:-


14 kolejka - 21-22 października 2017

GKS JASTRZĘBIE - Rozwój Katowice -:-
GKS Bełchatów - MKS Kluczbork -:-
Gryf Wejherowo - Gwardia Koszalin -:-
Błękitni Stargard - ROW Rybnik -:-
Stal Stalowa Wola - Legionovia Legionowo -:-
Znicz Pruszków - Siarka Tarnobrzeg -:-
ŁKS Łódź - Garbarnia Kraków -:-
Olimpia Elbląg - Radomiak Radom -:-
Warta Poznań - Wisła Puławy -:-


15 kolejka - 28-29 października 2017

Legionovia Legionowo - GKS JASTRZĘBIE -:-
Wisła Puławy - GKS Bełchatów -:-
Radomiak Radom - Warta Poznań -:-
Garbarnia Kraków - Olimpia Elbląg -:-
Siarka Tarnobrzeg - ŁKS Łódź -:-
Rozwój Katowice - Znicz Pruszków -:-
ROW Rybnik - Stal Stalowa Wola -:-
Gwardia Koszalin - Błękitni Stargard -:-
MKS Kluczbork - Gryf Wejherowo -:-


16 kolejka - 4-5 listopada 2017

GKS JASTRZĘBIE - ROW Rybnik -:-
GKS Bełchatów - Gryf Wejherowo -:-
Błękitni Stargard - MKS Kluczbork -:-
Stal Stalowa Wola - Gwardia Koszalin -:-
Znicz Pruszków - Legionovia Legionowo -:-
ŁKS Łódź - Rozwój Katowice -:-
Olimpia Elbląg - Siarka Tarnobrzeg -:-
Warta Poznań - Garbarnia Kraków -:-
Wisła Puławy - Radomiak Radom -:-


17 kolejka - 11-12 listopada 2017

Gwardia Koszalin - GKS JASTRZĘBIE -:-
Radomiak Radom - GKS Bełchatów -:-
Garbarnia Kraków - Wisła Puławy -:-
Siarka Tarnobrzeg - Warta Poznań -:-
Rozwój Katowice - Olimpia Elbląg -:-
Legionovia Legionowo - ŁKS Łódź -:-
ROW Rybnik - Znicz Pruszków -:-
MKS Kluczbork - Stal Stalowa Wola -:-
Gryf Wejherowo - Błękitni Stargard -:-


18 kolejka - 18-19 listopada 2017

MKS Kluczbork - GKS JASTRZĘBIE -:-
GKS Bełchatów - Błękitni Stargard -:-
Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola -:-
Gwardia Koszalin - Znicz Pruszków -:-
ROW Rybnik - ŁKS Łódź -:-
Legionovia Legionowo - Olimpia Elbląg -:-
Rozwój Katowice - Warta Poznań -:-
Siarka Tarnobrzeg - Wisła Puławy -:-
Garbarnia Kraków - Radomiak Radom -:-


19 kolejka - 25-26 listopada 2017

GKS JASTRZĘBIE - Gryf Wejherowo -:-
Gwardia Koszalin - ŁKS Łódź -:-
Garbarnia Kraków - GKS Bełchatów -:-
Radomiak Radom - Siarka Tarnobrzeg -:-
Wisła Puławy - Rozwój Katowice -:-
Warta Poznań - Legionovia Legionowo -:-
Olimpia Elbląg - ROW Rybnik -:-
Znicz Pruszków - MKS Kluczbork -:-
Stal Stalowa Wola - Błękitni Stargard -:-


20 kolejka - 3-4 marca 2018

Błękitni Stargard - GKS JASTRZĘBIE -:-
GKS Bełchatów - Stal Stalowa Wola -:-
Gryf Wejherowo - Znicz Pruszków -:-
MKS Kluczbork - ŁKS Łódź -:-
Gwardia Koszalin - Olimpia Elbląg -:-
ROW Rybnik - Warta Poznań -:-
Legionovia Legionowo - Wisła Puławy -:-
Rozwój Katowice - Radomiak Radom -:-
Siarka Tarnobrzeg - Garbarnia Kraków -:-


21 kolejka - 10-11 marca 2018

GKS JASTRZĘBIE - Stal Stalowa Wola -:-
Siarka Tarnobrzeg - GKS Bełchatów -:-
Garbarnia Kraków - Rozwój Katowice -:-
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo -:-
Wisła Puławy - ROW Rybnik -:-
Warta Poznań - Gwardia Koszalin -:-
Olimpia Elbląg - MKS Kluczbork -:-
ŁKS Łódź - Gryf Wejherowo -:-
Znicz Pruszków - Błękitni Stargard -:-


22 kolejka - 17-18 marca 2018

GKS Bełchatów - GKS JASTRZĘBIE -:-
Stal Stalowa Wola - Znicz Pruszków -:-
Błękitni Stargard - ŁKS Łódź -:-
Gryf Wejherowo - Olimpia Elbląg -:-
MKS Kluczbork - Warta Poznań -:-
Gwardia Koszalin - Wisła Puławy -:-
ROW Rybnik - Radomiak Radom -:-
Legionovia Legionowo - Garbarnia Kraków -:-
Rozwój Katowice - Siarka Tarnobrzeg -:-


23 kolejka - 24-25 marca 2018

Znicz Pruszków - GKS JASTRZĘBIE -:-
Rozwój Katowice - GKS Bełchatów -:-
Siarka Tarnobrzeg - Legionovia Legionowo -:-
Garbarnia Kraków - ROW Rybnik -:-
Radomiak Radom - Gwardia Koszalin -:-
Wisła Puławy - MKS Kluczbork -:-
Warta Poznań - Gryf Wejherowo -:-
Olimpia Elbląg - Błękitni Stargard -:-
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola -:-


24 kolejka - 31 marca 2018

GKS JASTRZĘBIE - ŁKS Łódź -:-
GKS Bełchatów - Znicz Pruszków -:-
Stal Stalowa Wola - Olimpia Elbląg -:-
Błękitni Stargard - Warta Poznań -:-
Gryf Wejherowo - Wisła Puławy -:-
MKS Kluczbork - Radomiak Radom -:-
Gwardia Koszalin - Garbarnia Kraków -:-
ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg -:-
Legionovia Legionowo - Rozwój Katowice -:-


25 kolejka - 7-8 kwietnia 2018

Olimpia Elbląg - GKS JASTRZĘBIE -:-
Legionovia Legionowo - GKS Bełchatów -:-
Rozwój Katowice - ROW Rybnik -:-
Siarka Tarnobrzeg - Gwardia Koszalin -:-
Garbarnia Kraków - MKS Kluczbork -:-
Radomiak Radom - Gryf Wejherowo -:-
Wisła Puławy - Błękitni Stargard -:-
Warta Poznań - Stal Stalowa Wola -:-
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków -:-


26 kolejka - 14-15 kwietnia 2018

GKS JASTRZĘBIE - Warta Poznań -:-
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź -:-
Znicz Pruszków - Olimpia Elbląg -:-
Stal Stalowa Wola - Wisła Puławy -:-
Błękitni Stargard - Radomiak Radom -:-
Gryf Wejherowo - Garbarnia Kraków -:-
MKS Kluczbork - Siarka Tarnobrzeg -:-
Gwardia Koszalin - Rozwój Katowice -:-
ROW Rybnik - Legionovia Legionowo -:-


27 kolejka - 21-22 kwietnia 2018

Wisła Puławy - GKS JASTRZĘBIE -:-
ROW Rybnik - GKS Bełchatów -:-
Legionovia Legionowo - Gwardia Koszalin -:-
Rozwój Katowice - MKS Kluczbork -:-
Siarka Tarnobrzeg - Gryf Wejherowo -:-
Garbarnia Kraków - Błękitni Stargard -:-
Radomiak Radom - Stal Stalowa Wola -:-
Warta Poznań - Znicz Pruszków -:-
Olimpia Elbląg - ŁKS Łódź -:-


28 kolejka - 28-29 kwietnia 2018

GKS JASTRZĘBIE - Radomiak Radom -:-
GKS Bełchatów - Olimpia Elbląg -:-
ŁKS Łódź - Warta Poznań -:-
Znicz Pruszków - Wisła Puławy -:-
Stal Stalowa Wola - Garbarnia Kraków -:-
Błękitni Stargard - Siarka Tarnobrzeg -:-
Gryf Wejherowo - Rozwój Katowice -:-
MKS Kluczbork - Legionovia Legionowo -:-
Gwardia Koszalin - ROW Rybnik -:-


29 kolejka - 5-6 maja 2018

Garbarnia Kraków - GKS JASTRZĘBIE -:-
Gwardia Koszalin - GKS Bełchatów -:-
ROW Rybnik - MKS Kluczbork -:-
Legionovia Legionowo - Gryf Wejherowo -:-
Rozwój Katowice - Błękitni Stargard -:-
Siarka Tarnobrzeg - Stal Stalowa Wola -:-
Radomiak Radom - Znicz Pruszków -:-
Wisła Puławy - ŁKS Łódź -:-
Warta Poznań - Olimpia Elbląg -:-


30 kolejka - 9 maja 2018 (środa)

GKS JASTRZĘBIE - Siarka Tarnobrzeg -:-
GKS Bełchatów - Warta Poznań -:-
Olimpia Elbląg - Wisła Puławy -:-
ŁKS Łódź - Radomiak Radom -:-
Znicz Pruszków - Garbarnia Kraków -:-
Stal Stalowa Wola - Rozwój Katowice -:-
Błękitni Stargard - Legionovia Legionowo -:-
Gryf Wejherowo - ROW Rybnik -:-
MKS Kluczbork - Gwardia Koszalin -:-


31 kolejka - 12-13 maja 2018

Rozwój Katowice - GKS JASTRZĘBIE -:-
MKS Kluczbork - GKS Bełchatów -:-
Gwardia Koszalin - Gryf Wejherowo -:-
ROW Rybnik - Błękitni Stargard -:-
Legionovia Legionowo - Stal Stalowa Wola -:-
Siarka Tarnobrzeg - Znicz Pruszków -:-
Garbarnia Kraków - ŁKS Łódź -:-
Radomiak Radom - Olimpia Elbląg -:-
Wisła Puławy - Warta Poznań -:-


32 kolejka - 19-20 maja 2018

GKS JASTRZĘBIE - Legionovia Legionowo -:-
GKS Bełchatów - Wisła Puławy -:-
Warta Poznań - Radomiak Radom -:-
Olimpia Elbląg - Garbarnia Kraków -:-
ŁKS Łódź - Siarka Tarnobrzeg -:-
Znicz Pruszków - Rozwój Katowice -:-
Stal Stalowa Wola - ROW Rybnik -:-
Błękitni Stargard - Gwardia Koszalin -:-
Gryf Wejherowo - MKS Kluczbork -:-


33 kolejka - 26-27 maja 2018

ROW Rybnik - GKS JASTRZĘBIE -:-
Gryf Wejherowo - GKS Bełchatów -:-
MKS Kluczbork - Błękitni Stargard -:-
Gwardia Koszalin - Stal Stalowa Wola -:-
Legionovia Legionowo - Znicz Pruszków -:-
Rozwój Katowice - ŁKS Łódź -:-
Siarka Tarnobrzeg - Olimpia Elbląg -:-
Garbarnia Kraków - Warta Poznań -:-
Radomiak Radom - Wisła Puławy -:-


34 kolejka - 2-3 czerwca 2018

GKS JASTRZĘBIE - Gwardia Koszalin -:-
GKS Bełchatów - Radomiak Radom -:-
Wisła Puławy - Garbarnia Kraków -:-
Warta Poznań - Siarka Tarnobrzeg -:-
Olimpia Elbląg - Rozwój Katowice -:-
ŁKS Łódź - Legionovia Legionowo -:-
Znicz Pruszków - ROW Rybnik -:-
Stal Stalowa Wola - MKS Kluczbork -:-
Błękitni Stargard - Gryf Wejherowo -:-


Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
19 sierpnia 2017, Stalowa Wola, 17:00
Stal St. Wola - GieKSa 0:2 (0:1)
0:1 Farid Ali '36
0:2 Tomasz Dzida' 90
Następny mecz
23 sierpnia 2017, Jastrzębie Zdrój, 17:30
GieKSa - GKS Bełchatów
4. kolejka - 18-19.08.2017
19.08 Stal SW - GieKSa 0:2
18.08 Kluczbork - Olimpia E. 1:1
18.08 Gwardia Koszalin - Warta 0:3
19.08 Rozwój - Garbarnia 1:1
19.08 Błękitni - Znicz Pruszków 1:1
19.08 ROW Rybnik - Puławy 4:2
19.08 Bełchatów - Siarka 5:2
19.08 Gryf W. - ŁKS Łódź 1:1
19.08 Legionovia - Radomiak 0:1
Pełny terminarz
Tabela II ligi
1. Warta Poznań 4 12 11:3
2. Radomiak Radom 4 12 9:2
3. GKS Jastrzębie 4 10 9:1
4. GKS Bełchatów 4 9 13:6
5. ŁKS Łódź 4 8 3:1
6. ROW Rybnik 4 7 7:5
7. Olimpia Elbląg 4 7 6:5
8. Błękitni Stargard 4 6 3:2
9. Garbarnia Kraków 4 4 5:6
10. Znicz Pruszków 4 4 5:6
11. Rozwój Katowice 4 4 5:8
12. MKS Kluczbork 4 4 3:7
13. Wisła Puławy 4 3 4:8
14. Gwardia Koszalin 4 3 2:7
15. Siarka Tarnobrzeg 4 3 5:11
16. Gryf Wejherowo 4 2 4:7
17. Stal Stalowa Wola 4 2 2:7
18. Legionovia 4 0 4:8
Pełna tabela