28.08
(d)
27.02
(w)

05.09
(w)
06.03
(d)

12.09
(d)
13.03
(w)

19.09
(w)
20.03
(d)

26.09
(d)
20.03
(w)

30.09
(w)
27.03
(d)

04.10
(w)
03.04
(d)

10.10
(w)
10.04
(d)

17.10
(w)
17.04
(d)

24.10
(w)
28.04
(d)

06.11
(w)
01.05
(d)

14.11
(d)
08.05
(w)

21.11
(w)
15.05
(d)

28.11
(d)
22.05
(w)

02.12
(w)
29.05
(d)

05.12
(d)
05.06
(w)

12.12
(w)
12.06
(d)
GKS Jastrzębie
Strona główna
Terminarz
Tabela
Kadra
Statystyki
Puchar Polski
Galeria zdjęć
Stadion
Wiadomości
Kontakt
Historia
Historia
Poprzednie sezony
Statystyki
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Zapamiętaj mnie



Rejestracja
Zapomniane hasło?
Użytkowników Online
Gości Online: 8
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanych Użytkowników: 1,593
Nieaktywowany Użytkownik: 0
Najnowszy Użytkownik: ~patrykmiasko
Profil Użytkownika
baron Super Administrator
Miejscowość Jastrzębie
Data urodzenia: Brak
Jabber ID: Brak
ICQ#: Brak
GG: Brak
[PW] Tlen ID: Brak
Statystyki
Data rejestracji: kwiecień 29 2007 20:00:45
Ostatnia wizyta: wrzesień 11 2020 23:50:45
Postów w Shoutbox: 0
Komentarzy: 11
Postów na Forum: 0
Ranga:
Punktów: 1962
Ostrzeżenia
Ostrzeżeń: 0
Posty Userów
Tylko dla zarejestrowanych użytkowników. Proszę się zalogować.
Dołącz do nas na Facebooku

JasNet
Najnowsza galeria zdjęć
Ostatni mecz
5 września 2020, Kielce, 12:40
Korona - GieKSa 3:2 (2:1)
1:0 Jacek Kiełb '2
2:0 Paweł Łysiak '21
2:1 Daniel Rumin '27
2:2 Marek Mróz '82
3:2 Emile Thiakane '89 (k)
Następny mecz
12 września 2020, Wodzisław Śl.
GieKSa - Radomiak
3. kolejka - 10-13.09.2020
11.09 GieKSa - Radomiak-:-
10.09 Chrobry - Widzew 3:0
11.09 Puszcza - Korona -:-
11.09 Miedź - Resovia -:-
11.09 Odra - Zagłębie -:-
12.09 ŁKS - Stomil -:-
12.09 Tychy - Sandecja -:-
12.09 Nieciecza - Bełchatów -:-
13.09 Łęczna - Arka -:-
Pełny terminarz
Tabela I ligi
1. Arka Gdynia 2 6 7:2
2. Górnik Łęczna 2 6 7:2
3. Bruk-Bet Nieciecza 2 6 2:0
4. Chrobry Głogów 2 4 4:1
5. Korona Kielce 2 4 4:3
6. ŁKS Łódź 1 3 4:0
7. Radomiak Radom 1 3 4:1
8. Zagł. Sosnowiec 2 3 3:1
9. Resovia Rzeszów 2 3 3:2
10. Miedź Legnica 2 3 3:2
11. Stomil Olsztyn 1 1 0:0
12. GKS Bełchatów 2 1 1:3
13. GKS Tychy 2 1 0:3
14. Sandecja N. Sącz 2 0 1:4
15. Puszcza Niepoł. 2 0 2:6
16. Odra Opole 1 0 0:4
17. GKS Jastrzębie 2 0 2:7
18. Widzew Łódź 2 0 1:7
Pełna tabela