Zarejestrowanych Użytkowników: 1,583
Najnowszy Użytkownik: ~KamilB
Warta Poznań - GKS Jastrzębie 1:0 (0:0)
Warta Poznań
"Nic nie może przecież wiecznie trwać" - śpiewała nieodżałowanej pamięci Anna Jantar. W sobotnie popołudnie piłkarze Warty Poznań przerwali piękną serię GieKSy, wygrywając 1:0 po golu Michała Przybyły. Jastrzębianie po raz ostatni musieli przełknąć gorycz porażki na początku czerwca, gdy przegrali 3:4 w Brzegu.

Mecz w stolicy Wielkopolski był ciekawym widowiskiem, godnym miana pojedynku na szczycie II ligi. W pierwszej odsłonie po naszej stronie ogromną szansę na otwarcie wyniku miał Dominik Kulawiak, ale jego strzał do odsłoniętej przez golkipera gospodarzy bramki został w ostatniej chwili zablokowany. Z drugiej strony również i nasi piłkarze mieli kilka razy okazję do podziękowań dla Grzegorza Drazika. W drugą odsłonę lepiej weszła Warta, ale GieKSa wytrzymała ten napór. Niestety, gdy mecz się wyrównał poznaniacy wyprowadzili decydujący cios, a wyrok wykonał Przybyła. Nasi rywale najwyraźniej odrobili lekcję domową z serialu "GieKSa walcząca do końca" i nie pozwolili podopiecznym Jarosława Skrobacza na doprowadzenie do remisu.

W efekcie pierwszej porażki w sezonie GieKSa spadła na trzecie miejsce w tabeli (przyznajmy - bywają większe tragedie niż podium w połowie rundy jesiennej). Za tydzień nasi piłkarze podejmą przy Harcerskiej Wisłę Puławy, a za dwa pojadą do Radomia na pojedynek z aktualnym liderem.

16 września 2017, Poznań, 16:00
1:0 Michał Przybyła '71

Warta Poznań: Lis - Patrzykąt, Kieliba, Dejewski, Jasiński - Laskowski, Kalupa, Biegański (87. Fiedosiewicz), Cierpka - Kiełb, Przybyła (83. Antkowiak).

GKS Jastrzębie: Drazik - Kulawiak, Kawula, Szymura, Mazurkiewicz - Ali, Tront, Gancarczyk (75. Caniboł), Semeniuk (70. Szczęch) - Jadach, Szczepan (85. Dzida).

Luniz dnia wrzesień 16 2017 22:54:31 0 Komentarzy · 607 Czytań · Drukuj