Zarejestrowanych Użytkowników: 1,576
Najnowszy Użytkownik: ~SebaNowaRuda
KS Polkowice - GKS Jastrzębie 1:2 (1:0)
KS Polkowice
W inaugurującym sezon 2016/2017 spotkaniu trzeciej grupy III ligi piłkarze GKS Jastrzębie pokonali na wyjeździe mocny KS Polkowice 2:1, choć po pierwszej połowie przegrywali 0:1! Mecz obfitował w akcje z obu stron i mógł się podobać. Gole dla GieKSy strzelili Kamil Jadach i Wojciech Caniboł, który ustalił rezultat strzałem głową w ostatniej minucie regulaminowego czasu gry!

Rezultat ten, szczególnie biorąc pod uwagę przebieg meczu, w którym stroną przeważającą był nasz zespół (jeszcze przed przerwą gospodarzy ratował słupek), nie jest na pewno sensacją, ale należy traktować go jako niespodziankę. Polkowice w poprzednim sezonie wygrały swoją grupę III ligi i w tym uważane są za jednego z faworytów do awansu. Trzy punkty zdobyte na tak ciężkim terenie cieszą podwójnie. Warto dodać, że podopiecznych Jarosława Skrobacza na Dolnym Śląsku wspierała liczna grupa fanów.

Za tydzień GieKSa podejmie przy Harcerskiej beniaminka z Turzy Śląskiej, a 10 sierpnia zagra w 1/16 finału Pucharu Polski z Radomiakiem.

30 lipca 2016, Polkowice, 18:00
1:0 Mariusz Szuszkiewicz '29
1:1 Kamil Jadach '75
1:2 Wojciech Caniboł '89

KS Polkowice: 1. Damian Primel - 10. Kamil Zawadzki, 21. Dawid Wacławczyk, 18. Piotr Kasiński, 11. Mateusz Magdziak - 25. Karol Fryzowicz (84. 4. Radosław Karpiński), 9. Wojciech Galas (69. 8. Ariel Famulski), 20. Rafał Karmelita (73. 6. Mikołaj Ptak), 14. Wojciech Konefał (61. 24. Wiktor Kobiela) - 7. Ariel Sworacki, 17. Mateusz Szuszkiewicz. Trener - Jarosław Pedryc.

GKS Jastrzębie: 33. Grzegorz Drazik - 27. Oskar Mazurkiewicz, 3. Kacper Kawula (85. 5. Adrian Kopacz), 17. Kamil Szymura, 16. Dominik Kulawiak - 18. Damian Zajączkowski (67. 11. Dominik Szczęch), 20. Damian Tront, 13. Tomasz Musioł, 10. Farid Ali (67. 24. Dawid Weis) - 8. Kamil Jadach, 15. Daniel Szczepan (67. 6. Wojciech Caniboł). Trener - Jarosław Skrobacz.

widzów: 350 (80 gości)
sędzia: Marcin Celejewski (Żary)
żółte kartki: Rafał Karmelita, Kamil Zawadzki, Piotr Kasiński - Dominik Kulawiak, Kamil Szymura, Damian Tront